خانه / اخبار فوتبال ایران / منصور قنبرزاده:نتایج نفت در لیگ برتر دور از انتظار است
تیفوسی : مدیرعامل باشگاه نفت تهران با بیان اینکه نتایج تیم فوتبال این باشگاه در لیگ دور از انتظار بوده است، گفت: مشکل حق پخش ممکن است باعث کاهش سهمیه‌های فوتبال ایران در دوره‌های بعدی لیگ قهرمانان آسیا شود. http://media.mehrnews.com/d/2015/08/24/3/1807407.jpg?ts=1442515212105

منصور قنبرزاده:نتایج نفت در لیگ برتر دور از انتظار است

منصور قنبرزاده:نتایج نفت در لیگ برتر دور از انتظار است

تیفوسی : مدیرعامل باشگاه نفت تهران با بیان اینکه نتایج تیم فوتبال این باشگاه در لیگ دور از انتظار بوده است، گفت: مشکل حق پخش ممکن است باعث کاهش سهمیه‌های فوتبال ایران در دوره‌های بعدی لیگ قهرمانان آسیا شود.

http://media.mehrnews.com/d/2015/08/24/3/1807407.jpg?ts=1442515212105

منصور قنبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد عملکرد تیم فوتبال نفت تهران در لیگ پانزدهم، ضمن بیان مطلب فوق گفت: نتایج تیم در مجموع رضایت‌بخش نبود اما تعطیلی ۲۰ روزه لیگ، فرصت بسیار خوبی برای کادرفنی است که از نظر تاکتیکی و بدنی نفرات تیم را به شرایط مطلوب برسانند.

نتایج نفت دور از انتظار بود
وی با اشاره به اینکه مشکلات ابتدای فصل و مسابقات حساس لیگ قهرمانان آسیا باعث شد فرصت بدنسازی مناسب تیم از دست برود، در مورد نتایج دور از انتظار نفت در هفته‌های اخیر افزود: ما هم چنین دیدگاهی داریم که نتایج نفت دور از انتظار بود و اعضای تیم، کادرفنی و بازیکنان باید تلاش کنند تا آنچه مردم از تیم نفت انتظار دارند را در زمین مسابقه پیاده کنند.

واکنش به نتایج تیم در دو هفته اخیر
مدیرعامل باشگاه نفت تهران اضافه کرد: البته در دو بازی آخر تیم برابر استقلال و ذوب‌آهن، مستحق پیروزی بودیم. خصوصا در بازی با استقلال که به گواه بسیاری از کارشناسان یک پنالتی و یک گل ما به اشتباه مردود اعلام شد. همچنین گرفتن تساوی در اصفهان برابر ذوب‌آهن هم نتیجه خوبی بود.

هدف جبران امتیازات و رسیدن به جایگاه خوب
وی بار دیگر به این موضوع تاکید کرد که باید از ۲۰ روز زمان تعطیلی لیگ برای هماهنگی تیم از نظر فنی و بالابردن توان بدنی بازیکنان به خوبی استفاده کرد، یادآور شد: مطمئنا در ادامه لیگ با توجه به اینکه فشار کمتری روی بازیکنان وجود دارد، آنها با تمرکز و توان بیشتری به میدان رفته و با جبران امتیارات از دست رفته، تیم نفت را به جایگاه خوبی می‌رسانند.

یک‌چهارم لیگ را به خوبی سپری نکردیم
قنبرزاده در مورد اینکه امروز ۲ تیم مدعی نفت و فولاد در قعرجدول قرار دارند، اینگونه اظهارنظر کرد: این مسائل جزوی از اتفاقات و جذابیت‌های فوتبال است. البته از ۳۰ هفته لیگ، ۷ هفته آن سپری شده، این یعنی تقریبا یک‌چهارم لیگ را به خوبی سپری نکردیم و باید در ادامه مسابقات امتیازات از دست رفته، را جبران کنیم تا بتوانیم در پایان فصل به جایگاهی که مدنظرمان است، برسیم و روند خوب نفت را در این فصل هم به نمایش بگذاریم.

منصور قنبرزاده

بهترین عملکرد را در فصل نقل و انتقالات داشتیم اما…
وی اضافه کرد: فوتبال یک ورزش غیر قابل پیش‌بینی است و بسیاری از هواداران فوتبال انتظار داشتند نفت در این فصل نیز همانند سال‌های گذشته نتایج خوبی را بدست می‌آورد. البته در فوتبال اسم‌ها نقشی ندارند و تنها نتایج مهم است. هرچند نفت در فصل نقل و انتقالات بهترین عملکرد را داشت و ۹۰ درصد از خواسته کادرفنی در خصوص جذب بازیکنان را برآورده کرد اما شرایط تیم نامطلوب است.

نباید به خاطر یکی دو بازیکن روند حرکتی تیم مختل شود
مدیرعامل باشگاه نفت تهران در مورد تاثیر مصدومیت ایمان مبعلی در عملکرد این تیم تصریح کرد: نباید به خاطر یکی دو بازیکن روند حرکتی تیم مختل شود اما بازیکنان جدید از جمله پیام صادقیان برای رسیدن به شرایط مطلوب و هماهنگی با تیم نیاز به زمان دارند.

خواستار تغییر روند تیم و کسب نتایج مثبت از کادرفنی
وی در بخش دیگری از گفتگویش با خبرنگار مهر، در مورد بررسی عملکرد کادرفنی و خصوصا علیرضا منصوریان در نشست با مدیران باشگاه خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها به بررسی عملکرد تیم پرداخته و از کادرفنی خواستار تغییر روند تیم و کسب نتایج مثبت شدیم. البته هدف‌مان اصلاح برنامه‌ها برای کمک به کادرفنی و تیم است و به مربیان تیم اعلام شد که آمادگی کامل برای کمک به آنها را داریم.

خواسته‌های کادرفنی اجرایی می‌شود
قنبرزاده در خصوص این کمک‌ها اینگونه توضیح داد: شاید کادرفنی خواهان جذب مربی روانشناس ورزشی بوده و برنامه‌های دیگری در این خصوص باشد که می‌تواند به باشگاه اعلام کند تا ما هم اقدامات لازم در مورد اجرایی شدن آنها را انجام دهیم.

رای تخلف بیرانوند صادر شده است
وی در ادامه در مورد آخرین وضعیت علیرضا بیرانوند تاکید کرد: این دروازه‌بان تا پایان فصل شانزدهم با باشگاه نفت تهران قرارداد دارد و تخلف انضباطی‌اش در کمیته انضباطی باشگاه بررسی و رای آن صادر شده است. البته این بازیکن از نظر فنی در اختیار سرمربی و کادرفنی قرار دارند و آنها می‌توانند از این بازیکن استفاده کرده یا نکنند اما طبق آئین‌نامه باشگاه از نظر مالی جرایمی برایش در نظر گرفته شده که بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی، به او اعلام می‌شود.

بیراوند حق اعتراض به رای را دارد
مدیرعامل باشگاه نفت تهران همچنین افزود: به خاطر اینکه بیرانوند در اردوی تیم ملی حضور دارد و برای اینکه در چنین مقطع مهمی او را دچار چالش نکنیم، حکمش صادر نمی‌شود. کمیته انضباطی باشگاه به عنوان رکن قضایی رای این بازیکن را صادر کرده و اگر ایشان به این رای معترض هستند، می‌توانند اعتراض خود را به کمیته استیناف مطرح کنند. البته قطعا این بازیکن جرمه نقدی می‌شود ولی مسائل فنی به کادرفنی مربوط است.

تاثیر منفی حق پخش در سهمیه‌های ایران
وی در خصوص بازدید مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا از باشگاه نفت و ایراداتی که گرفته شده است، یادآور شد: تنها اشکالی که ناظران AFC گرفتند، بحث دریافت نکردن حق پخش تلویزیونی بود. این مشکل باید برطرف زیرا ممکن است این مساله تعداد سهمیه‌های ایران در لیگ قهرمانان آسیا را تحت‌الشعاع قرار دهد.

مسئولان بلند پایه وزارت ورزش و جوانان ورود کنند
قنبرزاده در پایان گفت: مسئولان بلند پایه وزارت ورزش و جوانان باید به مساله ورود کرده و با درنظر گرفتن راه‌کارهای قانونی اجازه ندهند این مشکل باعث کاهش سهمیه‌های ایران در سال‌های آینده لیگ قهرمانان آسیا شود.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *