پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9821 7 مهر 1394 ساعت [ 9:24 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

باوئرمن: در ادامه شرایط مرگ و زندگی بر مسابقات حاکم است

سرمربی تیم ملی بسکتبال اعتقاد دارد بعد از پیروزی مقابل فلسطین، تمام دیدارهای جام ملت‌ها، شرایط مرگ و زندگی پیدا می‌کند.

باوئرمن: در ادامه شرایط مرگ و زندگی بر مسابقات حاکم است

تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیرک بائرمن بعد از پیروزی 94 بر 48 تیم کشورمان مقابل فلسطین اظهار داشت: فیلم دیدار مقابل فیلیپین را شب گذشته تماشا کردیم. در آن مسابقه دفاع خوبی نداشتیم و توپ را خوب حرکت ندادیم به همین علت با بازیکنان تیم صحبت کردیم تا این ایرادها را رفع کنیم.

او افزود: فلسطین به اندازه فیلیپین قدرتمند نبود اما در دیدار مقابل این تیم دوباره دفاع خوبی انجام دادیم و برای بقیه مسابقات آماده شدیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: یک روز تا مرحله بعد فرصت داریم. هنوز حریف‌مان مشخص نیست اما احتمال رویارویی با قطر وجود دارد. اگر مانند همه مسابقات قبلی به جز نیمه دوم دیدار با فیلیپین بازی کنیم، مشکلی نداریم. از مرحله بعد شرایط مرگ و زندگی در مسابقات حاکم است و باید مراقب باشیم.

باوئرمن با رضایت از عملکرد حامد حدادی در دیدار مقابل فلسطین خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات، جلسه‌ای اختصاصی با هر بازیکن برگزار می‌کنیم. دیروز بعد از دیدار مقابل فیلیپین با حامد حدادی هم صحبت کردیم. او یکی از بازیکنان کلیدی ایران است. دیروز تا حدودی مانند همیشه نبود اما مقابل فلسطین به شرایط همیشگی خود بازگشت و از عملکردش کاملا راضی هستم.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت