خانه / اخبار سایر ورزش ها / باوئرمن: در ادامه شرایط مرگ و زندگی بر مسابقات حاکم است

باوئرمن: در ادامه شرایط مرگ و زندگی بر مسابقات حاکم است

باوئرمن: در ادامه شرایط مرگ و زندگی بر مسابقات حاکم است

تیفوسی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، دیرک بائرمن بعد از پیروزی 94 بر 48 تیم کشورمان مقابل فلسطین اظهار داشت: فیلم دیدار مقابل فیلیپین را شب گذشته تماشا کردیم. در آن مسابقه دفاع خوبی نداشتیم و توپ را خوب حرکت ندادیم به همین علت با بازیکنان تیم صحبت کردیم تا این ایرادها را رفع کنیم.

او افزود: فلسطین به اندازه فیلیپین قدرتمند نبود اما در دیدار مقابل این تیم دوباره دفاع خوبی انجام دادیم و برای بقیه مسابقات آماده شدیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال گفت: یک روز تا مرحله بعد فرصت داریم. هنوز حریف‌مان مشخص نیست اما احتمال رویارویی با قطر وجود دارد. اگر مانند همه مسابقات قبلی به جز نیمه دوم دیدار با فیلیپین بازی کنیم، مشکلی نداریم. از مرحله بعد شرایط مرگ و زندگی در مسابقات حاکم است و باید مراقب باشیم.

باوئرمن با رضایت از عملکرد حامد حدادی در دیدار مقابل فلسطین خاطرنشان کرد: بعد از مسابقات، جلسه‌ای اختصاصی با هر بازیکن برگزار می‌کنیم. دیروز بعد از دیدار مقابل فیلیپین با حامد حدادی هم صحبت کردیم. او یکی از بازیکنان کلیدی ایران است. دیروز تا حدودی مانند همیشه نبود اما مقابل فلسطین به شرایط همیشگی خود بازگشت و از عملکردش کاملا راضی هستم.

انتهای پیام/

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *