پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9846 8 مهر 1394 ساعت [ 8:45 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

جزییات گم شدن ۵۰ هزار دلار پول ریوالدو و ارسال نامه جدایی مگویان

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/07/13940507152646875777763.jpg
مدافع ارمنستانی استقلال در نامه‌ای رسماً اعلام کرد که اگر پولش پرداخت نشود دیگر به این تیم بازنخواهد گشت.

جزییات گم شدن ۵۰ هزار دلار پول ریوالدو و ارسال نامه جدایی مگویان

تیفوسی : علی نظری جویباری معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت جدایی ریوالدو باربوزا از استقلال گفت: با توجه به اینکه او در تمرینات شرکت نمی‌کرد و برای اینکه اجازه ندهیم که به فیفا شکایت کند با او جلسه‌ای برگزار و توافق کردیم که قراردادش را فسخ کند.

http://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1394/05/07/13940507152646875777763.jpg

وی در مورد اینکه گفته می‌شود از 80 هزار دلاری که به ریوالدو داده شده است 50 هزار دلار آن به فرد دیگری رسیده است، گفت: من در حسابداری باشگاه دیدم که 80 هزار دلار به مدیربرنامه‌های این بازیکن داده شده که به ریوالدو پرداخت شود. از این 80 هزار دلار، 50 هزار دلار به مدیربرنامه‌های برزیلی‌ و ایرانی‌اش رسیده و او به صورت کتبی نامه نوشته که تنها 30 هزار دلار از 80 هزار دلار را دریافت کرده است.

معاون ورزشی باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: در جلسه‌ای که 2 هفته پیش با پرویز مظلومی، عباس کردنوری، پورحیدری و مسعود معینی برگزار کردیم، به جمع‌بندی رسیدیم که گزارش کاملی از چگونگی پرداخت پول به ریوالدو را به افشارزاده ارائه دهیم تا او در این زمینه تصمیم بگیرد. قرار بود به او 100 هزار دلار بدهیم که از این 100 هزار دلار 24 هزار دلار باقی مانده و پرداخت نشد.

نظری‌جویباری افزود: ریوالدو به ما رسید داده بود که 80 هزار دلار پول گرفته اما پس از اینکه ادعا کرد تنها 30 هزار دلار به دست او رسیده است از او پرسیدیم چرا به ما رسید داده‌ای که او نیز گفت نمی‌دانستم در این رسید اعلام شده که 80 هزار دلار گرفته‌ام. به همین منظور صبح امروز جلسه‌ای در وزارت ورزش برگزار کردیم و گزارش کاملی دادیم که در اختیار فدراسیون فوتبال هم قرار گرفته است.

وی در پاسخ به این سوال که هدف از جذب ریوالدو چه چیزی بود و اینکه او 90 دقیقه هم برای استقلال بازی نکرد، گفت: در مورد مسائل فنی نمی‌توانم اظهارنظر کنم، پرویز مظلومی و پورحیدری او را تایید کردند و فیلم بازی‌هایش در اختیار مسعود معینی قرار گرفت و او نیز تایید کرد.  این نظر سرمربی بوده و کمیته فنی شامل پورحیدری، معینی و کردنوری تایید کرده بودند اما این ریوالدو بود که نمی‌خواست در استقلال بماند. او یک جای ما را در لیست گرفته و تا جایی که توان داشتیم گفتیم تا پایان فصل به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای بماند اما او به هر دلیلی نتوانست با استقلال همکاری کند و برای اینکه استقلال بیشتر ضرر نکند قراردادش را فسخ کردیم.

نظری‌جویباری ادامه داد: ریوالدو ادعا می‌کند که 40 هزار دلار باید به او می‌رسید که ما این 40 هزار دلار به امیر مظلومی مدیربرنامه‌های ایرانی‌اش دادیم. ما برای اینکه مشکلات توزی پیش نیاید که پس از چند هفته حضور در استقلال به فیفا شکایت و 450 هزار دلار استقلال را محکوم کرد، گفتیم که با ریوالدو توافق کنیم تا مشکل توزی پیش نیاید. به هر حال باید قبول کنیم که وقتی یک‌طرفه بخواهیم تصمیم بگیریم بازیکنان به فیفا شکایت می‌کنند و فیفا نیز 99 درصد، بازیکنان را برنده اعلام می‌کند.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در خصوص بدهی به بازیکنان خارجی گفت: نزدیک به 4 میلیارد به بازیکنان خارجی بدهی داریم. تا جایی که یادم هست باشگاه استقلال همیشه بدهی داشته است آن هم در شرایطی که وضعیت اقتصادی نه تنها در ایران بلکه در دنیا خوب نیست.

نظری‌جویباری در مورد اینکه مگویان درخواست جدایی از استقلال را داده است، گفت: این بازیکن نامه‌ای به ما نوشته که اگر پولش را نگیرد، می‌رود و دیگر برنمی‌گردد. درست است که بازیکن نباید این کار را بکند ولی قبول کنیم که بازیکن هم باید پولش را دریافت کند. قرار بود قسط اول را به این بازیکن بدهیم که نتوانستیم این کار را بکنیم. مهمترین مشکل ما بودجه است که باید هر طور شده این مشکل را حل و یک فکر اساسی برای مطالبات بازیکنان کنیم.

وی ادامه داد: هم پول مگویان و هم کرار را باید پرداخت کنیم تا مشکلات دیگر پیش نیاید. ضمن اینکه علاوه بر کرار و مگویان پول بازیکنان ایرانی نیز باید پرداخت شود.

معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد اینکه ظاهرا پرویز مظلومی ناراحت است که چرا پول مجید صالح پرداخت شده اما پول او پرداخت نشده است، گفت: اتفاقا تنها افرادی که پول نگرفته‌اند مظلومی و صالح هستند اما سایر اعضای کادرفنی پولی جزیی در حد 10-20 میلیون گرفته‌اند.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت