پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9848 8 مهر 1394 ساعت [ 8:47 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

مورینیو: دفاع چلسی اشتباهاتی بچه‌گانه داشت

سرمربی تیم فوتبال چلسی شکست خارج از خانه تیمش برابر پورتو را به خاطر اشتباهات انفرادی بازیکنانش دانست.

مورینیو: دفاع چلسی اشتباهاتی بچه‌گانه داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ژوزه مورینیو پس از باخت 2 بر یک چلسی در خانه پورتو در دومین دور از بازی‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، اعتراف کرد که نمی‌تواند بهترین ترکیب را برای تیمش انتخاب کند.

سرمربی پرتغالی آبی‌پوشان لندن که در بازگشت احساسی‌اش به خانه تیمی که سال 2004 با آن قهرمان اروپا شد، شاهد پنجمین شکست این فصل چلسی بود، پس از این بازی از تصمیم خود برای قرار ندادن رادمل فالکائو و لوئی رمی در فهرست 18 نفره بازی مقابل پورتو که یک مهاجم هم روی نیمکت این تیم باقی نگذاشت، دفاع و تأکید کرد: این یک مجازات نیست و فقط یک تصمیم بود.

مورینیو از تصمیمش برای نیمکت‌نشین کردن ادن ازار و نمانیا ماتیچ و نیز قرار ندادن اسکار در فهرست 18 نفره  تیمش هم دفاع کرد. آقای خاص اذعان داشت که وضعیت کنونی چلسی بدان معناست که او دیگر نمی‌تواند روی بازیکنانی که فصل گذشته قهرمان لیگ برتر شدند، حساب کند و اینکه دیگر نمی‌تواند هویت بهترین بازیکنانی را که شایسته حضور در ترکیب اصلی چلسی هستند، تشخیص دهد.

مورینیو ادامه داد: نمی‌دانم چه شده است. دست نیافتنی بودن یعنی ثبات داشتن در عملکرد. ما در عملکردمان ثبات نداریم، پس در تیم‌مان بازیکنی دست نیافتنی نداریم. این طبیعی است که وقتی ما بازی‌های‌مان را نمی‌بریم تغییراتی را در ترکیب تیم‌مان به وجود آوریم.

با وجود دفاع ضعیف چلسی در جریان بازی، مورینیو عملکرد تیمش را خوب توصیف و البته عنوان کرد: من فکر می‌کنم که عملکرد چلسی خوب، اما با دو اشتباه مسخره همراه بود. گاهی اوقات شما با اینکه چنین اشتباهاتی را مرتکب می‌شوید، مجازات نمی‌شوید. در این بازی اما ما مجازات شدیم. تحلیل بازی‌هایی مانند این بازی سخت هستند، چون نتیجه‌اش به آن معنا نیست که شما بد کار کرده‌اید. ما دو بار مرتکب اشتباهات بزرگی شدیم، اما این بدان معنا نیست که تیم بد دفاع کرد.

وی خاطر نشان کرد: وقتی بازی‌تان فاجعه است، اتخاذ تصمیمات جدی آسان می‌شود. وقتی شما عملکردی شبیه عملکرد چلسی در این بازی داشته باشید و نتیجه هم نگیرید، کارتان بسیار سخت‌تر می‌شود. بنابراین من باید برای ایجاد تعادل در تیم تلاش کنم. ما دو بازی خانگی در لیگ برتر پیش رو داریم و باید در آنها نتایج خوبی کسب کنیم.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت