خانه / خبرهای فوتبال خارجی / ابراهیموویچ: رونالدو موفقیتش را مدیون رونی است

ابراهیموویچ: رونالدو موفقیتش را مدیون رونی است

ابراهیموویچ: رونالدو موفقیتش را مدیون رونی است

تیفوسی :» به گزارش خبرگزاری تسنیم، وین رونی و کریستیانو رونالدو کمک شایانی به منچستریونایتد برای کسب عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 08-2007 کردند. در ماه ژانویه 2009 هم بود که کریس به خاطر عملکرد درخشانش عنوان بهترین بازیکن جهان را به دست آورد.

زلاتان ابراهیموویچ 34 ساله معتقد است که اگر تلاش وین رونی نبود، کریستیانو رونالدو نمی‌توانست تا این حد بدرخشد. ایبرا به شبکه تلویزیونی «بی‌بی‌سی» گفت: بازیکنان بزرگ اینچنینی معمولاً درخشش‌شان یک تا سه سال طول می‌کشد، ولی با روش بازی که وین رونی از خود ارائه می‌دهد ادامه این درخشش برای پنج یا 10 سال دیگر کار آسانی نیست. بازی برای یک تیم بزرگ که هر روز در آن فشار وجود دارد، کار آسانی نیست. وین دوندگی زیادی در زمین دارد، بسیار جنگنده است و فداکاری زیادی در حق هم‌تیمی‌هایش می‌کند.

وی افزود: زمانی که رونی و رونالدو با هم در منچستریونایتد هم‌بازی بودند، همه کار توسط وین انجام می‌شد، ولی کسی به او  توجهی نمی‌کرد، چون این کریس بود که تمامی گل‌ها را می‌زد. به شخصه دوست داشتم به جای بازی مقابل رونی او را در تیم خودم داشتم. به اندازه کافی خوش‌شانس بودم که با وین بازی کرده‌ام و از دیدن او در زمین لذت می‌برم. اگر نتوانم با او بازی کنم، بازی او را حتماً تماشا خواهم کرد.

وین رونی 29 ساله که در فصل جاری تاکنون پنج گل برای شیاطین به ثمر رسانده است، شنبه شب و در هفته هفتم لیگ برتر انگلیس اولین گل لیگ برتری‌اش را به ثمر رساند.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *