پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 9864 8 مهر 1394 ساعت [ 23:12 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

معادله چند مجهولی ۴۰ هزار دلار در مجمع الجزایر استقلال!

در حالی که حراست ورزش هم به دنبال ۴۰ هزار دلار گمشده ریوالدو در استقلال می گردد باید تاکید کرد تعداد تصمیم سازان در این باشگاه بسیار زیاد شده و خود افشارزاده هم گاهی در جریان ماوقع نیست.

معادله چند مجهولی ۴۰ هزار دلار در مجمع الجزایر استقلال!

در حالی که حراست ورزش هم به دنبال ۴۰ هزار دلار گمشده ریوالدو در استقلال می گردد باید تاکید کرد تعداد تصمیم سازان در این باشگاه بسیار زیاد شده و خود افشارزاده هم گاهی در جریان ماوقع نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از لغو ناگهانی قرارداد ریوالدو توسط معاون ورزشی باشگاه استقلال آنهم درحالی که افشارزاده خبر از ورود نهادهای نظارتی به این ماجرا داده بود پرسش‌های بسیاری به وجود آمد به ویژه آنکه خبر‌های مختلفی از دلخوری افشارزاده از این ماجرا شنیده شد.

در همین گیر و دار حراست وزارت ورزش هم اعلام کرد در حال پیگیری پرونده است تا تکلیف ۴۰ هزار دلاری را که در قرارداد ریوالدو گم شده، روشن شود. ضمن اینکه این پرونده به حراست فدراسیون فوتبال هم رسیده تا بررسی های بیشتری در مورد آن صورت بگیرد.

پس از این حرف‌ها گمانه زنی‌ها بود که یک به یک از راه رسید تا جاییکه تقریبا همه مسئولان این باشگاه زیر سوال رفتند چه آنها که ریوالدو را آوردند، چه آنها که تاییدش کردند، چه آنها که قراردادش را تنظیم کردند و چه آنها که ۸۰ هزار دلار را در اولین قسط به وی پرداخت کردند.

در این میان عدم پرداخت حقوق به پرویز مظلومی در حالی که مدیر برنامه‌های ایرانی این بازیکن از اقوام وی بود، برابهام‌ها افزود و شایعه‌ها را سمت و سو داد اما وی در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد که هیچ ارتباطی با این ماجرا ندارد و از ۴۰ هزار دلار هم بی خبر است.

کرار جاسم
با این وجود اما یک نکته در دل این ماجرا و البته در موارد مشابه بسیار جالب است و آن این است که به نظر می‌رسد در استقلال  همه تصمیم می‌گیرند. وقتی کرار با مشکل مواجه می‌شود، رئیس کمیته انضباطی او را به این کمیته دعوت می‌کند و مصاحبه می‌کند که از اول هم گفته بودم این بازیکن نباید قراردادش را تمدید کند، در آن ماجرا افشارزاده وارد عمل شد و رسیدگی به این پرونده را به نظری جویباری سپرد.

ریوالدو
در مورد ریوالدو نظری جویباری ناگهان قرارداد او را فسخ کرد و او را به برزیل فرستاد. در مورد پروپئیچ هم تصمیم نه با کادر فنی بود و نه با مدیر عامل، در این رابطه امیری قرارداد را بست و محکم ایستاد که هیچ مشکلی نیست.

درست وسط این چند وجهی بودن تصمیم گیران، اسپانسر باشگاه هم می‌گوید تقسیم پول در استقلال درست صورت نگرفته و البته باید این ماجرا با وی هماهنگ شود، در واقع این اواخر استقلال تهدید می‌شود که اگر نماینده اسپانسر را در این موارد دخالت ندهند او زیاد با استقلال نخواهد ماند.

هرائر مگویان
هرائرمگویان رفته و می‌گوید برنمی گردد، او از پارسال هم هنوز طلبکار است. در واقع معلوم نیست چه کسی پول ها را تقسیم می کند که مگویان جا مانده است. این تصمیم سازی ها تقریبا هر روز در استقلال دیده می شود از کمیته انضباطی، از معاون ورزشی، از معاون اداری، از کادر فنی که هجده سکه طلا را بر می گرداند و معلوم هم نمی شود که چه کسی آنها را تهیه کرده و فرستاده بود.

مجمع الجزایر
این باشگاه در واقع شبیه به مجمع الجزایر خود مختار شده که تصمیم ها در آن جزیره ای اخذ می شود و در برخی مواقع به نظر می رسد سرپرست باشگاه تنها در جریان قرار می گیرد و بعضی مواقع هم انگار اصلا در جریان قرار نمی‌گیرد.

شاید اگر افشارزاده می دانست که ۸۰ هزار دلار می خواهند در قسط اول و درهمان ابتدای لیگ به ریوالدو بدهند جلوی آن را می‌گرفت، هم امروز ریوالدو هنوز مانده بود و هم  ماجرای ۴۰ هزار دلاری که معلوم نیست دقیقا کجاست،  کارش به نهادهای نظارتی نمی کشید و هم اینهمه شایعه رقم نمی‌خورد.

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت