خانه / خبرهای فوتبال خارجی / برای دیداری خیرخواهانه؛ بکهام، زیدان، فرگوسن و کولینا به مستطیل سبز برمی‌گردند

http://media.mehrnews.com/d/2015/10/02/3/1854029.jpg

سرمربی و ستاره پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد بار دیگر با هم به اولدترافورد باز می‌گردند تا دیداری خیرخواهانه به میدان بروند.

برای دیداری خیرخواهانه؛ بکهام، زیدان، فرگوسن و کولینا به مستطیل سبز برمی‌گردند

برای دیداری خیرخواهانه؛ بکهام، زیدان، فرگوسن و کولینا به مستطیل سبز برمی‌گردند

سرمربی و ستاره پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد بار دیگر با هم به اولدترافورد باز می‌گردند تا دیداری خیرخواهانه به میدان بروند.

http://media.mehrnews.com/d/2015/10/02/3/1854029.jpg

به گزارش خبرگزاری مهر، اولدترافورد ماه آینده میزبان بکهام و دیگر ستارگان تیم منچستر و جهان برای یک بازی خیریه خواهد بود. بکهام ۱۱ سال عضو مهمی از تیم سرآلکس فرگوسن مربی پیشین منچستریونایتد بود اما این زوج در سال ۲۰۰۳ به دنبال حادثه‌ای که طی آن فرگوسن به‌صورت تصادفی یک کفش را به صورت بکهام پرتاب کرد، از هم جدا شدند.

چهار ماه پس از این حادثه در رختکن شیاطین سرخ، فرگوسن بکهام را به رئال مادرید فروخت و بعد در کتاب بیوگرافی خودش از کاپیتان پیشین تیم ملی انتقاد کرد. اما این دو اکنون به نظر می‌رسد دوران خوبی را تجربه می‌کنند.

بکهام اخیرا با فرگوسن تماس گرفت تا ببیند او می‌خواهد در برنامه خیریه برای کسب پول برای یونیسف شرکت کند یا خیر و سرمربی سابق منچستریونایتد هم به این دعوت پیشنهاد مثبت داد. حالا قرار است در تیمی که بکهام کاپیتان آن است، فرگوسن به عنوان مربی حضور داشته باشد و این تیم ۱۴ نوامبر در اولد ترافورد به میدان برود.

این نخستین بار پس از بازنشسته شدن سرمربی اسکاتلندی است که او روی نیمکت مربی‌گری می‌نشیند. فرگوسن سال ۲۰۱۳ و در بیست و ششمین سال مربی‌گری‌اش برای این تیم، اعلام بازنشستگی کرد.

سرمربی تیم مقابل کارلو آنچلوتی است که در ای‌سی میلان و پاری سن ژرمن سرمربی بکهام بود. این سرمربی ایتالیایی تیم مقابل را که از دیگر قهرمانان پیشین دنیای فوتبال به کاپیتانی زین‌الدین زیدان ستاره فرانسوی هستند، هدایت می‌کند.

اسامی دیگر بازیکنان ماه آینده اعلام می‌شود.

بکهام که در ۱۰ سال اخیر سفیر یونیسف بوده، گفت: دنیایی را می‌خواهم که در آن کودکان در امنیت رشد کنند و به دور از خشونت باشند، رها از فقر و حفاظت شده در برابر بیماری‌های قبال پیشگیری زندگی کنند.

کاپیتان پیشین تیم ملی بریتانیا افزود: این بازی به من فرصتی عالی می‌دهد تا توجه و آگاهی را نسبت به این مسایل افزایش دهم و پولی را که برای کودکانی که بیشتر از همه نیازمند کمک هستند، جمع کنم. می‌دانم دوستم زیزو (زیدان) به من ملحق می‌شود تا هدایت دو تیم را برعهده بگیریم و در میان دوستان و هم تیمی‌هایمان بار دیگر در بهترین استادیوم دنیا یعنی در اولد ترافورد باشیم.

پیرلوئیجی کولینا داور سابق ایتالیایی نیز داوری این بازی را برعهده می‌گیرد که با عنوان «بازی برای کودکان» نامیده شده است.

بلیت‌های شرکت در این بازی از همین حالا روی وبسایت منچستر یونایتد عرضه می‌شود و قیمت آن برای بزرگسالان ۲۰ پوند و برای کودکان ۱۰ پوند است.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *