خانه / خبرهای فوتبال خارجی / سویا ۲-۱ بارسلونا

سویا ۲-۱ بارسلونا

سویا ۲-۱ بارسلونا

تیفوس ی: شاگردان انریکه مقابل سویا دومین شکست فصل را تجربه کردند.

به گزارش وبسایت نود، بارسلونا در هفته هفتم لالیگا از ساعت ۳۰: ۱۷ امروز مهمان سویا بود.

بارسلونا بازی را هجومی آغاز کرد و در‌‌ همان دقایق ابتدایی با درخشش نیمار صاحب موقعیت‌های خوبی شد اما بازیکنان این تیم نتوانستند از فرصت‌هایشان استفاده بکنند. سویا هم در دقیقه ۱۷ موقعیت خوبی بدست آورد اما متئو موفق شد توپ را به موقع از محوطه جریمه بارسا دور کند.

بارسا در دقیقه ۲۳ صاحب یک ضربه آزاد شد که ضربه زیبای نیمار به تیر دروازه برخورد کرد و به طرز باورنکردنی روی خط دروازه سویا حرکت کرد. پیکه و سوارز هم نتوانستند از فرصت استفاده کنند تا در عین ناباوری دروازه تیم میزبان همچنان بسته بماند. بازی در ادامه جذاب و سریع دنبال شد و بارسا در دقیقه ۳۷ تا آستانه باز کردن دروازه سویا رفت اما ضربه زیبای سوارز به تیر دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت تا نیمه نخست این بازی با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

سویا نیمه دوم را بهتر از حریفش آغاز کرد و در دقیقه ۵۲ روی حرکت خوب گامیرو که آلبا و متئو را پشت سر گذاشت و توسط مایکل کرون دهلی موفق شد دروازه بارسا را باز کند. ۶ دقیقه از این گل نگذشته بود که تیم سویا از سردرگمی خط دفاعی بارسلونا استفاده کرد و توسط ویسنته ایبورا به گل دوم خودش هم رسید.

انریکه بعد از این گل دست به تعویض زد و ساندرو و آلوز را به جای الحدادی و متئو وارد بازی کرد. بارسا بلافاصله صاحب یک موقعیت مناسب شد اما دروازه‌بان سویا با یک عکس العمل زیبا مانع از ورود شوت نیمار به داخل دروازه شد. حملات بارسا در ادامه افزایش یافت و این تیم در دقیقه ۷۴ با تصمیم جنجالی داور به خاطر خطای هند بازیکن حریف صاحب یک ضربه پنالتی شد که نیمار آن را به گل تبدیل کرد.

شاگردان انریکه در دقیقه ۸۰ تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفتند اما ضربه ساندرو با برخورد به مدافع سویا به تیر دروازه خورد. بارسلونا در دقایق پایانی با نفرات زیاد به سمت دروازه سویا یورش برد اما تلاش بازیکنان این تیم به نتیجه نرسید و سویا موفق شد در روزی که تیر دروازه‌اش ۳ بار به لرزه درآمد مقابل بارسلونا پیروز شود تا انتقام دیدار سوپر کاپ اروپا را از این تیم بگیرد.

درباره admin

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *