آخرین اخبار انتخاب سرمربی پرسپولیس:حضور کاررا شد/کالدرون فعلاً گزینه اصلی

آخرین اخبار انتخاب سرمربی پرسپولیس:حضور کاررا شد/کالدرون فعلاً گزینه اصلی

سایت فوتبال روز :

باشگاه پرسپولیس همچنان در تلاش برای انتخاب سرمربی جدید است. پس از رفتن برانکو، پرسپولیسی‌ها مذاکره با چند مربی را در دستور کار خود قرار دادند و در همین راستا مدیران باشگاه در هفته‌ای گذشت به ترکیه رفتند و با چند مربی خارجی مذاکره کردند. یکی از این افراد، ماسیمو کاررا مربی پیشین تیم ملی ایتالیا و یوونتوس بود.

مسئولان پرسپولیس سه شنبه شب با این مربی ایتالیایی صحبت کردند اما در نهایت به دلیل برخی مسائل از جمله اختلافات مالی و اختلاف در بندهایی از قرارداد حضور کاررا در پرسپولیس منتفی شد.

در کنار کاررا، کالدرون و لمونیس یونانی دو گزینه اصلی سرمربیگری پرسپولیس بودند. از چاچیچ نیز به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی برانکو یاد می‌شود که البته با دو گزینه دیگر مذاکرات جدی‌تری صورت گرفت.

گفته می‌شود در حال حاضر گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی پیشین تیم‌‌های الهلال و تیم ملی عربستان گزینه اصلی حضور در پرسپولیس است. مبلغ درخواستی این مربی پایین‌تر از سایر مربیان است و فعلاً او شانس اول حضور روی نیمکت پرسپولیس به شمار می‌رود.

مسئولان پرسپولیس با ارسال ایمیلی به گزینه‌های سرمربیگری این باشگاه خواهان دریافت پاسخ آنها شدند و قرار است ظرف یکی دو روز آینده پس از جمع‌بندی، نام سرمربی جدید را اعلام کنند.

آخرین اخبار انتخاب سرمربی پرسپولیس:حضور کاررا شد/کالدرون فعلاً گزینه اصلی

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس معرفی شدند

اعضای جدید هیات مدیره پرسپولیس معرفی شدند   سایت تیفوسی: به نقل از وزارت ورزش …