خرید گل های اپارتمانی

خرید گل های اپارتمانی

گل های اپارتمانی گیاهانی هستند که به محیط جان و رنگ و لعاب تازه‌ای بخشیده و محیط را سرزنده و شاداب می‌کنند. زمن اینکه برخی از آن‌ها تصفیه‌کننده هوای محیط نیز بوده و در پاکسازی هوای محیط موثر هستند. بنابراین برای تبدیل محیط خانه‌تان به یک محیط سرزنده و شاداب می‌توانید خرید گل های اپارتمانی را در اولویت قرار دهید.

خرید گل های اپارتمانی

انواع گل اپارتمانی

گل های اپارتمانی تنوع عظیمی دارند در رنگها و اشکال متفاوت . خوانواده گل های اپاتمانی بسیار بزرگ است میتوان کاکتوسها ، گل های زینتی ، بنسای ها ، درختچه ها و بسیاری انواع دیگه را جزو این خوانواده دانست.

بهترین گل های اپارتمانی

گلهای اپارتمانی تنوع زیادی دارند که بهترین انها شامل درختان زینتی ، درختچه های زینتی ، گیاهان دارویی و خوراکی زینتی مخروطیان زینتی ،کاکتوس ها و ساکولنت ها و درخت ها و درختچه های خاص میباشند.

درختان زینتی

یکی از اهداف اصلی از کاشت درختان ، فراهم آوردن غذا و تکیه‌گاه برای پرنده‌ها ، و فراهم آوردن سایه برای استراحت و کناره‌گیری حیوانات و انسان‌هاست. درختان و گیاهانی که در حاشیه بزرگراه‌ها و جاده‌ها می‌بینید، از نوع درختان زینتی هستند.  این درختان تمام مشخصات لازم برای یک درخت عالی را دارند. ناگفته نماند درختان زینتی اثر مثبتی بر تنوع زیستی منطقه می‌گذارند.

درخچه های زینتی

این درختچه‌ها معمولا برای ایجاد مرزی زیبا در کنار فنس‌ها کاشته می‌شوند. چنین درختچه‌هایی همیشه سبز هستند و همواره عمود و استوار قرار می‌گیرند. آن‌ها می‌توانند از انواع گلدار یا بدون گل بوده و برگ‌هایی جذاب و چشم نواز ایجاد کنند، برگ‌هایی که به زیبایی در محیط ایستاده تا فضا را بسیارزیبا کند. حتی اگر گل‌های آن از بین رفته باشند و یا اصلا درختچه گلدار نباشد، حضور برگ‌ها برای تغییر دادن جلوه باغچه شما کافی میباشد.

خرید گل های اپارتمانی

گیاهان دارویی و خوراکی زینتی

این نوع از گیاهان دارویی زینتی برای خاصیت درمانی و خواص عطرهای خود کاشته می‌شوند. آن‌ها غالبا گیاهان خوراکی مورد استفاده در آشپزخانه هستند و رایحه خوشی دارند. بعضی از آن‌ها مانند رزماری، اسطخودوس، مریم گلی و نعنا بسیار رایج بوده و در حقیقت، کاملا مصارف خانگی و خوراکی دارند.

مخروطیان زینتی

مخروطیان از جمله محبوب‌ترین درختان و درختچه‌های همیشه سبز هستند. آن‌ها در تمام طول سال سبز باقی می‌مانند، بدون اینکه از تغییرات آب و هوا تاثیری بگیرند. تعدادی از انواع بسیار معروف این درختان سدر، صنوبر و سرو هستند. در کنار این گیاهان، بنسای، کاکتوس و ساکولنت‌ها همگی به عنوان نوعی از مخروطیان زینتی تلقی می‌شوند . گاهی اوقات، علفی که بخشی از یک گلدان شلوغ است، می‌تواند در فضایی دیگر تنها دلیل زیبایی آن محیط باشد. حتی برگ‌های خاص گیاهانی مانند لوبیای زینتی، کنگر فرنگی و چغندر نیز ممکن است برای تزیین به کار گرفته شوند. برای مثال، شاید شما لوندر را تنها به عنوان گیاهی خوراکی در آشپزخانه خود بکارید، اما در سطوح تجاری، آن برای استخراج روغن کاشته می‌شود. پس ممکن است تمام گیاهان و برگ‌هایشان گاهی کاربرد تزیینی داشته باشند.

خرید گل های اپارتمانی

کاکتوس و ساکولنت‌ها

کاکتوس‌ها و ساکولنت‌ها، گونه‌ای مقاوم در بین گیاهان بوده و دارای قدی کوتاه هستند. کاشت و نگهداری آن‌ها در محیط‌های داخلی بسیار آسان است . بونسای، بامبوها و سرخس‌ها به بهترین شکل با زندگی مدرن و دمای داخلی تطبیق پیدا کرده‌اند. آن‌ها را می‌توانید در خاک کاشته و یا حتی در گلدان‌های بسیار کوچک برای قرار دادن روی میز کار نیز بکارید . به طور میانگین، حدود 15000 گونه از کاکتوس در سراسر جهان وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با تنوع آب و هوایی مختلف محیط خود سازگار شده‌اند. ساکولنت‌ها به میزان بالایی برای زندگی در محیط جدید همگام شده‌اند. این گیاهان دارای برگ‌های ضخیم و نوک تیز بوده که رطوبت را در خود نگه می‌دارند و این باعث شده که آن‌ها در زمره گیاهان آپارتمانی با نگهداری آسان قرار بگیرند.

درخت‌ها و درختچه‌های خاص

درخت‌ها و درختچه‌های خاص، با برگ‌های درخشان و میوه‌های قرمز براق خود، یکی از گیاهان زینتی محبوب به شمار می‌روند. بعضی از درختان خانواده خاص، مانند داهون، می‌توانند به ارتفاع 12 متر برسند، در حالی که انواع کوتاه درختان خاص تنها تا 2 الی 2.5 متر رشد می‌کنند. اغلب این درختان نور کامل تا جزئی خورشید را ترجیح داده و در خاکی غنی، مرطوب و دارای زه کشی عالی رشد می‌کنند.

لیست گل های ارزان قیمت

گل های اپارتمانی اکثرا قیمت کمی دارند و میتوانید در هر رنج قیمتی خرید کنید . کاکتوس ها ارزان ترین نوع میباشند.

لیتوپس ، سدوم ، اچوریا ، سانسوریا هانی ، اپومیا ، الوئه واریگاتا ، اسپرینگ ، شامادورا ، بنت ، گلیکما ، نعنا ، گل سنگ ، کاکتوس عنکبوتی ، پاندا ، سم پریوم ، هاورتینا ، پیلوس ، اکانتو ، بنسای کاجی ، بنسای کراسولا ، اگاویدوز همگی این اسامی از ارزان ترین انواع گل های اپارتمانی هستند و شما میتوانید با تهیه اینها یا محصولات ارزان دیگر خریدی به صرفه و با هزینه کم انجام دهید .

خرید گل های اپارتمانی


موارد مفید دیگر:

 

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

احکام مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس امضاء و ابلاغ شد

احکام مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس امضاء و ابلاغ شد سایت تیفوسی: دکتر مسعود …