روش های تقویت گل های آپارتمانی

روش های تقویت گل های آپارتمانی

تقویت گل های آپارتمانی راه های مختلفی دارد. برای این که بتوان موقعیت خوبی را برای رشد گیاهان در محیطی که قرار دارند فراهم کرد نیاز است که به چند نکته مهم توجه شود. علاوه بر آبیاری درست و منظم و تنظیم نور بر اساس نیاز گیاه، باید به موارد دیگری نیز توجه شود.   

رسیدگی و تقویت گل های آپارتمانی

اصلاح خاک از روش های تقویت گل های آپارتمانی است. خاک خوب و تهویه مناسب هوا می تواند تمام مواد مغذی لازم را برای گیاه فراهم کند. خاک های با کیفیت رطوبت گیاه را نیز برایش تأمین می کنند. کود دادن به گیاهان و گل ها نیز از راه های تقویت آنها محسوب می شود. آبیاری گیاهان در طولانی مدت منجر به شسته شدن مواد مغذی خاک می شود و نیاز است که این مواد دوباره به خاک اضافه شوند. این کار را می توان با کوددهی انجام داد. حشرات و آفاتی هستند که می توانند به گیاهان آسیب وارد کنند. وجود شته، مگس سفید، شپشک و کنه می تواند گیاه را دچار بیماری کند. آب دادن زیاد به گیاه، تهویه نامناسب و رطوبت کم می تواند از عوامل جذب این حشرات باشد که می تواند از یک گلدان به گلدان های دیگر نیز سرایت کند.

اندازه مناسب گلدان نیز در سلامت ماندن و تقویت گیاه مؤثر است. گلدان های بزرگ می تواند منجر پوسیدن ریشه گیاه شود، زیرا به آبیاری بیشتری نیاز دارد. گلدان های کوچک نیز ممکن است موجب گره خوردن ریشه های گیاه شود. یکی دیگر از راه های تقویت گل های آپارتمانی را می توان تمیز کردن برگ های آنها دانست. گرد و خاک روی برگ ها می تواند مسیر نور رسانی به گیاه را ببندد. شستن برگ های گیاه در روزهای گرم تر می تواند جان تازه ای به آنها ببخشد و بر رشد و شکوفایی آنها تأثیرگذار باشد.

خرید گل و گیاه آپارتمانی

روف گاردن لاکچری

اجرای دیوار سبز

اجرای آبنما

محوطه سازی آپارتمان

خرید گل و گیاه ارزان

 

درباره ی Vrwe80497056

مطلب پیشنهادی

احکام مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس امضاء و ابلاغ شد

احکام مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره پرسپولیس امضاء و ابلاغ شد سایت تیفوسی: دکتر مسعود …