پر بازدید ترین مطالب
کد خبر : 61715 21 آذر 1396 ساعت [ 18:43 ]
Print This Post Print This Post ذخیره فایل ارسال به دوستان

توضیح سازمان لیگ فوتبال درباره محرومیت یکی از کارکنان این سازمان

پایگاه خبری ورزشی تیفوسی: روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص محرومیت یکی از کارکنان این سازمان ‏توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال توضیح داد. به گزارش ایسنا، روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص محرومیت یکی از کارکنان این سازمان ‏توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اصورت گرفته است، به این شرح توضیح داد: حکم […]


پایگاه خبری ورزشی تیفوسی:

روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص محرومیت یکی از کارکنان این سازمان ‏توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال توضیح داد.

به گزارش ایسنا، روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران در خصوص محرومیت یکی از کارکنان این سازمان ‏توسط کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اصورت گرفته است، به این شرح توضیح داد: حکم محرومیت نامبرده عدم به‌کارگیری در مناصب ‏حساس و فعالیت در خصوص مشاغلی است که رابطه مستقیم با باشگاه‌ها، بازیکنان و ‏مربیان دارد و در مقام اخراج و قطع رابطه استخدامی نامبرده نیست.‏ ضمنا این رای در کمیته استیناف قابل تجدید نظرخواهی است.‏

به گزارش ایسنا، یکی از مسئولان سابق کمیته بین الملل فدراسیون فوتبال که به دلیل صدور غیرقانونی آی.تی.سی برای یکی از بازیکنان فوتبال ایران و همچنین حضور تعدادی از بازیکنان خارجی بدون دریافت رضایت‌نامه بین‌المللی در لیگ ایران، از سوی کمیته اخلاق به سه سال محرومیت از فعالیت‌های فوتبالی محروم شده، در سازمان لیگ مشغول فعالیت است.

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در این‌باره به ایسنا اعلام کرده بود: “این مسئول سابق امور بین‌الملل از سوی کمیته اخلاق محروم شده اما اکنون در سمت مهم‌تری در سازمان لیگ مشغول به کار است. رای محرومیت این فرد قطعی است و کمیته اخلاق از همه بخش‌های فوتبال می‌خواهد که آرا و دستورات این کمیته را به درستی و به موقع اجرا کنند. در سازمان لیگ برای اجرای رای محکومیت این فرد، مقاومت وجود دارد. کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در مبارزه با هرگونه فساد و تخلفی جدی است و توصیه می‌کنیم مسئولان سازمان لیگ در اجرای این حکم مقاومت نکنند،‌ در غیر این صورت خود تحت تعقیب این کمیته قرار می‌گیرند.”

انتهای پیاملینک منبع

ارسال دیدگاه

جدید ترین مطالب سایت